Istnieją takie elementy ubioru, które można zestawiać z wieloma gadżetami czy formami garderoby. Niezaprzeczalnie jednym z takich ubrań jest biały t-shirt. Jest to baza, którą każdy musi mieć w swojej szafie, czy to kobieta, czy też mężczyzna. Biały kolor pasuje do wszystkiego, dlatego można taką koszulkę wykorzystać w stylizacji eleganckiej, ale też sportowej. O czym pamiętać, by nawet podczas tak prozaicznego zakupu wybrać odpowiedni produkt?

Jakość

Wybierając coś, co będzie wielokrotnie wykorzystywane, a co za tym idzie, prane, warto sięgać po wysokojakościowe produkty. Jest to dobre rozwiązanie w przypadku białych T-shirtów, ponieważ ze względu na kolor i rodzaj ubrania, wszelkie blaknięcie oraz rozciągnięte fragmenty, co nie wygląda ładnie, będą widoczne. Zakup ubrania wykonanego z wysokiej jakości przewiewnej bawełny, miękkiej i odpowiednio skrojonej, sprawi, że piorąc je w podanej przez producenta temperaturze i we właściwy sposób, koszulka może posłużyć przez lata i być cały czas w dobrej, niezmienionej formie. Dobry materiał to również dbałość o ciało, które potrzebuje powietrza do tego by zachować zdrowie i ładny wygląd. Sztuczne materiały sprawiają, że organizm zaczyna się pocić, ponieważ materiał nie doprowadza i odprowadza powietrza do ciała.

Krój

Dekolt w łódkę, w serek, a może jego brak? Co wybrać? Tak naprawdę wszystko zależy od tego, do czego chcemy dopasować ten element stroju. Stawiając na jego samoistne egzystowanie, warto postawić na ciekawszy krój, który zastąpi dodatkową biżuterię czy dodatki. Wybierając klasykę, warto zestawiać taki T-shirt z jeansami, ze spódnicą czy legginsami oraz nakładać taką koszulkę pod marynarkę czy do rozpinanego na klatce piersiowej swetra. Biały kolor idealnie komponuje się z każdą karnacją, ciemną czy też jasną oraz pozwala na kreatywne i niecodzienne dodatki, które nie będą sprzeczne z delikatną, subtelną bazą kolorystyczną. Koszulka w białym kolorze o dobrej jakości sprawdzi się w każdej szafie, a dobra jakość zapewni wieloletnie użytkowanie.