Przed Tobą uroczystość czy impreza, na której warto pojawić się z prezentem. a Ty nie masz pomysłu? Idąc z duchem czasu, warto pomyśleć o prezencie wykonanym z drewna. Na rynku jest ich ogromny wybór, co pozwoli z całą pewnością dobrać idealny prezent zarówno dla kobiety jak i dla mężczyzny.

 

Deski obrotowe z grawerem, z całą pewnością sprawią dużą radość gospodyni oraz gospodarzowi domu. Grawer może być już gotowy, ale warto pokusić się o zlecenia realizacji indywidualnej. Znając osobę, której będziemy wręczać prezent – możemy idealnie wykonać personalizację. Może to być ulubione motto czy cytat, dobierając do tego imię nowego właściciela prezentu.

Deski obrotowe z grawerem idealnie sprawdzą się nie tylko podczas uroczystości, od święta ale także na co dzień. Z powodzeniem można na nich podawać pizzę domowej roboty, można również zaserwować wędlinę, sery a także owoce.

Zobacz: Deska obrotowa z grawerem od Dekorak

Idealnym drewnianym prezentem mogą być różnego rodzaju pudełka oraz szkatułki. Z powodzeniem można w nich przechowywać drobiazgi, zdjęcia. Warto wziąć pod uwagę wykonane pudełko z drewna z przegródkami wewnątrz, w którym można przechowywać różne rodzaje herbat.

 

Butelka wina, która zostanie opakowana w drewniane pudełko, także może sprawić dużo radości. Drewno jest materiałem które można ozdabiać na wiele sposobów. Można to wykonać z powodzeniem samemu, mając podstawowe umiejętności plastyczne. A można także kupić gotowy już produkt. Wybór gotowych rzeczy jest tak ogromny, że z całą pewnością uda się idealnie dobrać do osoby, której będziemy chcieli wręczyć prezent.

 

Innymi pomysłami na prezent wykonany z drewna są także półeczki, szafeczki, wieszaki, przedmioty ozdobne – np. figurki. Wybór jest tak ogromny że warto zainteresować się tego typu rzeczami.