Chcesz wyglądać wyjątkowo, oryginalne i niebanalnie w dniu swojego ślubu, na balu sylwestrowym, andrzejkach lub uroczystościach rodzinnych? Lubisz się wyróżniać i masz swój własny i niepowtarzalny styl? Bardzo dobrze trafiłeś. Ta propozycja może Ci się spodobać.

 

  1. Drewniana muszka do garnituru

Drewniane muszki do garnituru do bardzo oryginalny, modny i stylowy dodatek do wyjściowego stroju w ostatnich miesiącach. Drewniana muszka do garnituru wykonana z różnych gatunków drzew, dzięki czemu wygląda bardzo elegancko i precyzyjnie. Świetnie wygląda jako uzupełnienie białej lub kolorowej koszuli wraz z eleganckim, dobrze dopasowanym garniturem.

Gdzie kupić? Sprawdź: drewniana mucha – Dekorak

  1. Rodzaje muszek drewnianych

Sklepy oferują szeroki wybór tego asortymentu. Można kupić muszki drewniane z różnokolorowymi akcentami. Jest standardowe wymiary to ok. 11cm x 3,6cm. Lekkość drewna, precyzyjne zakończenie oraz klasyczny kształt muchy sprawia, że do takiego dodatku przekonuje się coraz więcej mężczyzn w różnym wieku.

 

  1. Ceny muszek

Drewniana muszka do garnituru to koszt, który się waha od od. 30 do nawet 200 zł. Wszystko zależy od konkretnego producenta, modelu, fasonu, rodzaju drewna, z którego jest ona wykonana oraz dodatków, które mogą znajdować się w komplecie (np. spinki lub poszetka).

 

Drewniana muszka do garnituru to zdecydowanie “must have” najbliższych miesięcy. W związku z tym, iż sezon ślubów, komunii, imprez zbliża się wielkimi krokami, warto zainwestować w tak modny, elegancki i stylowy dodatek, który zapewni wyjątkowy i oryginalną stylizację.