To nie kolejna zabawka dla dziecka, która wyląduje w kącie pośród innych, niechcianych już zabawek. To nie maskotka, która będzie zbierała kurz na półkach. Thermo Bunny to innowacyjny produkt, przeznaczony dla dzieci, który został opracowany na podstawie ich zachowań. Nie od dziś wiadomo, że dzieci uspokaja szum i szelest, a najlepiej zasypia im się, trzymając przy nosku róg kocyka lub pieluszki. ThermoBunny to zabawka wykonana z miękkiego velvetu, który jest przyjemny w dotyku oraz nie podrażni delikatnego ciała dziecka. Jak jest zbudowany i jakie są jego zalety?

Budowa zabawki

Jest to zabawka podłużna, a ciało królika bez uszu ma długość 23 cm. Brzuch królika jest płaski i ma ukrytą kieszonkę, w której można umieścić termofor. W zestawie znajdują się dwa termofory wielokrotnego użytku-niebieski i różowy. Pierwszy z nich służy do ochładzania, na przykład stłuczenia na nóżce dziecka czy w przypadku wystąpienia wysokiej temperatury podczas przeziębienia, natomiast różowy jest przeznaczony do ogrzewania.  Długie uszy dziecka pozwalają na wykorzystanie ich podczas snu. Jak to zostało wspomniane, dzieci lubią trzymać koniec pieluchy materiałowej, kocyka czy pościeli blisko nosa, przy buzi. Zamiast tego świetnie sprawdzą sie uszy królika, które są mięciutkie i łatwo je chwycić małymi rączkami dziecka. Ponadto, wewnątrz łapek maskotki umieszczone są magnesy, co pozwala na zawieszenie maskotki na ramie wózka czy też łóżeczka.

Zestaw Thermo Bunny to nie tylko maskotka oraz termofory ale również przyjemny kocyk, który posiada foliowe, szeleszczące wypełnienie. Dodatkowo jest obszyty frędzelkami i metkami, które służą do pobudzenia zmysłów dziecka. Tego typu zabawki to idealny prezent dla maluszka, ale również warto go kupić kompletując wyprawkę dla nienarodzonego jeszcze dziecka. Dziecko z całą pewnością zakocha się w takiej maskotce, która może stać się jego ulubioną, a przez to użyteczną przez wiele lat dzieciństwa.