Ma bardzo anatomiczną nazwę, niemniej jednak tylko to wiąże ją z wewnętrzną budową ciała człowieka. Nerka czyli saszetka na pasku przypominająca narząd, to niezwykle modny, ale też wygodny gadżet, który idealnie sprawdza się już nie tylko w dziennych stylizacjach, ale można go spotkać również na wielkich galach czy eleganckich spotkaniach. Niezwykle różnorodny design pozwala na wybór odpowiedniego modelu w zależności od preferencji i własnego stylu. Sportowa będzie świetna na rower, skórzana ze świecącymi aplikacjami czy dżetami, odnajdzie się w streetwearowej stylizacji, pokryta cekinami, umożliwia dopasowanie jej do eleganckiego kombinezonu czy nawet sukienki. Możliwości są nieograniczone. Na co się zdecydujesz?

Sportowy szyk

Połączenie eleganckich i sportowych elementów ubioru to już codzienność, a hasło sportowa elegancja na stałe wpisało się w słownik modowy na całym świecie. Obuwie sportowe popularnych marek jak Nike, Reebok czy Adidas łączą ze spódnicami czy sukienkami blogerki na niemalże całym świecie. Klasyczne szpilki i dresowe spodnie? Takie połączenie również zachwyca, szczególnie gdy spodnie są wyposażone w pionowe lampasy umieszczone wzdłuż nogawek. W takim przypadku również i popularne nerki odnajdą swe miejsce, szczególnie że jest to sposób na zgrabne przechowanie telefonu czy portfela podczas wyjścia, w którym wolne dłonie są bardzo ważne. Wyście na koncert z przyjaciółmi? A może zabawa  w klubie? Każdy powód jest dobry by zapewnić sobie odrobinę komfortu i uwolnić ręce, które zwykle muszą dzierżyć torebkę czy pasek od torebki. Sportowa nerka będzie idealna na spacer z psem, podczas joggingu czy jazdy na rowerze.

Elegancko i z klasą

Sukienka lub suknia przedzielona paskiem od nerki? Oczywiście, jednakże należy pamiętać o wyborze tej odpowiedniej. Zły dobór dodatków do stroju może zaburzyć całą stylizację, przez co finalnie taka ekstrawagancja nie spodoba się nikomu włącznie z nami samymi już po niedługim czasie od jej założenia. Jeżeli chcemy zastosować saszetkę na pasku, warto wybrać niewielki objętościowo gadżet, który będzie spójny z całością nie tylko kolorystycznie, ale również będzie dopasowany kształtem czy designem.