Myśląc o sportowym stylu w ubieraniu się, często na myśl przychodzą nam duże i popularne w Europie marki takie jak Nike, Adidas, Salomon czy New Balance. Oczywiście nie zdobyły one tak dużego uznania bez powodu. Ich jakość, design i ogólne zalety są na tyle duże, że właściwie nie ma się do czego specjalnie przyczepić. No może poza jedną sprawą….

Chodzi tu o to, że powyższe marki stały się na tyle popularne, że po prostu spowszedniały. Nie budzą już takiego zainteresowania i pomimo wysiłków projektantów bardzo ciężko się wyróżnić nosząc ich ubrania czy to na siłowni czy na co dzień.

 

Całe szczęście, że świat sportowego stylu nie kończy się na popularnych gigantach i istnieją również alternatywy, które chociaż mniej popularne w naszym kraju, to jednak jakością ani trochę nie odbiegają od swoich “starszych” braci, a w wielu przypadkach potrafią zaoferować nawet znacznie więcej.

 

Mowa tu zwłaszcza o takich markach, jak popularny w USA, Under Armour, słynący z wykorzystywania w swoich ubraniach zaawansowanych rozwiązań technologicznych, dzięki którym wyroby tej marki są bardzo chętnie wybierane przez zawodowych sportowców. Jeśli dodać do tego nieco inny, całkiem wyrazisty, styl to właściwie można powiedzieć, że produkty z charakterystycznym logo UA pozwalają nie tylko przeprowadzić idealny trening, ale również wyróżnić się na każdej sali treningowej. Podobnie rzecz ma się z nieco bardziej zadomowioną na polskim rynku marką Diadora, dla której charakterystyczny jest bez wątpienia niebanalny design połączony z wysoką jakością i funkcjonalnością tych produktów. Idealnie pasują do kogoś, kto stale poszukuje nowych, świeżych inspiracji modowych.

 

Jeśli wolicie natomiast styl bardziej wpisujący się realia bieszczadzkiego szlaku, to powinna was zainteresować oferta, jaką przygotował dla was Keen. Ta nieco mniej znana marka specjalizuje się zwłaszcza w produkcji obuwia trekkingowego z wysokiej półki i w odróżnieniu od wielu producentów z tej branży, posiadają w swojej ofercie takie produkty, które bez problemu mogą uchodzić za “zwykłe”, codzienne obuwie. Jednak niewątpliwą przewagą takich butów będzie z pewnością niesamowita wygoda i funkcjonalność typowa dla rzeczy przeznaczonych na najcięższe szlaki. Oczywiście szukając nowych trendów w sportowym looku warto też przyjrzeć się i innym, czasem całkowicie nieznanym w Europie markom, które robią prawdziwą furorę na swoich rodzimych rynkach. Szczególną uwagę można zwrócić zwłaszcza na Chiny, które chociaż kojarzą się z tandetą, coraz lepiej radzą sobie nie tylko z wysoką jakością, ale również i z nowymi trendami.  Obuwie Keen – https://mmsport.pl/

Nowe oblicza sportowego stylu
5 (100%) 1