piniata dla dzieci

Twoje dziecko będzie obchodziło urodziny? Chcesz wyprawić niezapomnianie przyjęcie, które każdy z gości zapamięta na długie lata? Nie masz pomysłu na oryginalne zabawy? Czas poznać atrakcyjne i nowoczesne rozwiązania, które zachwyca zarówno jubilata, jak również wszystkich zaproszonych.

Tradycją, która przyszła z dalekich stron krajów latynoskich, jest piniata.

Czym ona jest? Jak zainteresować gości unikalną rozrywką?

Piniata to specjalnie przygotowana kula, bryła lub inny przedmiot, który zawiera w swym środku wypełnienie w postaci cukierków, smakołyków, itp.

Zabawa polega na strąceniu elementu oraz rozbiciu go, z zamkniętymi oczami.

Piniata urodzinowa może przybierać kształt ulubionych zwierzaków, bohaterów bajek i filmów, jak również wyjątkowych kształtów. Środek piniaty zawiera ulubione łakocie, które można spożyć po jej “ujarzmieniu”

Piniata dla dzieci oraz sam rytuał związany ze straceniem jej dodaje atrakcyjności całemu przyjęciu. Kolejno podejmowane próby, nadają imprezie wesołego i niesamowitego nastroju i emocji. Zestawy piniat zawierają również wiele dodatkowych elementów, którymi zazwyczaj są:

– drewniany kij,

– przepaska na oczy,

– kolorowe konfetti,

– balony,

– czapeczki urodzinowe,

– karteczki z różnymi zadaniami,

– itp.

Zobacz również: Piniata dla dzieci od Dekorak

Każda piniata skonstruowana jest w sposób bezpieczny, posiada odpowiednia zabezpieczenia i certyfikaty. Do każdego kształtu dołączony jest sznurek, dzięki któremu możliwe jest zawieszenie atrakcji na odpowiedniej wysokości.

Zabawa ta to świetny sposób na uatrakcyjnienie każdych urodzin, a latynoski zwyczaj ludowy coraz częściej gości w domach i na przyjęciach urodzinowych, ciesząc małych i dorosłych ich uczestników.

Piniata – sposób na atrakcyjną zabawę urodzinową
5 (100%) 1