Długie, jedwabiste, lśniące, zdrowe, grube… O posiadaniu takich włosów marzy praktycznie każda kobieta. Niestety, nie każda może sobie na takie pozwolić. Głównym czynnikiem złego stanu włosów jest nieodpowiednia pielęgnacja, notoryczne farbowanie i rozjaśnianie, dieta, oraz geny.

 

Czym określamy zły stan włosów? Nadmierne przesuszenie, puszenie się, rozdwojone końcówki, wypadające włosy, łysienie, kruchość i cienki rdzeń, to główne aspekty, przez które ludzie narzekają na swoje owłosienie. Z pomocą nadchodzą specjalistyczne suplementy diety, odżywki, szampony, pianki, maski, czepki, oleje, olejki i inne tego typu rzeczy.

 

Sprawdź: Peruki kobiece – Cameron Hair

 

Nie każdej kobiecie jednak chce się męczyć tygodniami i miesiącami z używaniem tak wielu specyfików, by jeszcze dłużej czekać na efekty. I właśnie dla takich niecierpliwych konsumentów polecane są włosy doczepiane. Dużą zaletą takich doczepek jest to, że dzięki ich prostej obsłudze, możemy zakładać je w zaciszu domowym, bez przymusu zaglądania do gabinetu kosmetyczki. Takim rodzajem włosów doczepianych są włosy flip in. To pasma włosów przyczepione do żyłki, którą zakładamy na głowę i nie martwimy się o ich spadanie, bo żyłka mocno przylega. Dostępność takich włosów, paleta koloru oraz rodzaj materiału, pozwala każdemu wręcz, na ich zakup.

Włosy clip in dla kobiet

 

Dla zwolenników nieco dłuższych zabiegów estetycznych, zostały zaprojektowane włosy clip in. Każde takie pasmo przymocowane jest do klipsa, który później wczepia się we włosy, powodując ich zagęszczenie i przedłużenie. Możemy wyróżnić naturalne włosy clip in, jak również te syntetyczne, sama paleta kolorów do wyboru jest ogromna. Teraźniejsze zabiegi przedłużania włosów są o wiele mniej inwazyjne, wyżej wymienione rodzaje doczepek nie wyrywają włosów, nie niszczą ich, nie sklejają, są proste w obsłudze oraz w utrzymaniu ich czystości. Dają więcej możliwości ludziom, którzy nie mogliby pomarzyć o pięknych, gęstych i długich włosach. Pozwalają zaoszczędzić czas i kombinować z różnymi ciekawymi fryzurami. Włosy doczepiane są idealnym rozwiązaniem dla zabieganych osób, a ich atutem jest ogromy wybór i łatwo dostępność.

Pod włos, czyli doczepiane włosy dla kobiet
5 (100%) 1