podgrzewacze zapachowe

W dawnych czasach płomień świecy służył głownie do rozświetlania  ciemności. Dziś bardzo popularne podgrzewacze zapachowe dają nie tylko ciepłe, kojące nasze umysły światło lecz także niezwykle przyjemny zapach.

Podgrzewacze – ciepłe, pachnące i przytulne wnętrze

Dostępne na rynku podgrzewacze są idealnym sposobem na dodanie każdemu wnętrzu ciepła oraz przytulności. Dzięki nim można w prosty sposób stworzyć niezwykle ciekawą kompozycję świec w świecznikach o różnej  wielkości oraz kształtach.

Podgrzewacze idealne nadają się do wykonania świetlnego napisu, który doda nieco pikanterii każdemu romantycznemu wieczorowi.

Ponadto akcesoria te doskonale  sprawdzają się  w mniejszych pomieszczeniach, w których to pragniemy mieć piękny, intensywny  zapach.

Standaryzacja wymiarów dostępnych na rynku podgrzewaczy zapachowych zdecydowanie ułatwia wszystkim klientom ich zakup. Najzwyklejsze pogrzewacze mają przeważnie około 39 mm średnicy, natomiast podgrzewacze zapachowe maxi około 59 mm.

Jak długo palą się podgrzewacze?

Długość wydobywającego się z podgrzewaczy aromatycznego płomienia w dużej mierze zależy od producenta oraz użytego w procesie produkcji surowca. Przyjmuje się, że przeciętny podgrzewacz pali się do czterech godzin. Niemniej w  wielu sklepach można znaleźć  podgrzewacze maxi wykonane z dobrych jakościowo wosków roślinnych oraz mineralnych, których żywotność jest zacznie dłuższa.

Produkty te są pakowane w wygodne i praktyczne pudełka, dzięki czemu każdy użytkownik może je łatwo przechowywać, gdy ich nie używa.

Podgrzewacze zapachowe – pachnące i przytulne wnętrze
Oceń ten post!