W tym roku, po raz pierwszy od dłuższego czasu, rozpocznie się prawdziwy sezon ślubny. Nareszcie w uroczystościach weselnych może brać udział większa ilość osób i jest to okazja, której nie wolno przegapić i którą trzeba dobrze wykorzystać. Pary młode znów mogą czerpać olbrzymią przyjemność już z samej organizacji ślubów i wesel. W tym roku delikatnie zmieniają one jednak swój klimat i charakter. Doskonale pokazuje to sklep ślubny, w którym teraz znalazło się miejsce dla naprawdę nietypowych i bardzo oryginalnych dekoracji.

Sprawdź: Sklep ślubny – Dekorak

W tym roku nie typ dekoracji będzie mieć znaczenie, a bardziej ich… rozmiar! Do mody wkraczają akcesoria XXL. Efektownego wyglądu nabierają za sprawą swojego rozmiaru, który jest znacznie większy niż normalnie. Nawet małe i dość kameralne uroczystości mogą zostać zorganizowane z pewnym rozmachem. Na co dzień ludzie raczej odchodzą od przepychu, ale akurat w przypadku imprez ślubnych i weselnych jest on czymś wskazanym, na co śmiało można sobie pozwolić.

 

Dekoracje ślubne mają być więc widoczne i dostrzegalne już z daleka. Maleńkie elementy zdobnicze lepiej sobie darować, bo nie dość, że kosztują one sporo, to obecnie na nikim nie robią już żadnego wrażenia. Czasem i jedna efektowna duża dekoracja potrafi zastąpić tysiące małych wiązanek czy kokardek. W tej roli może wystąpić chociażby olbrzymi balon imitujący parę młodą, zlokalizowany w samym centrum sali weselnej. Ale oczywiście klasyka dalej jest w modzie. Sklep ślubny wciąż może zaproponować wiele ciekawych opcji tym parom, którym bliżej do tradycjonalizmu. Nie każdy musi przecież silić się na oryginalność. A dekoracje ślubne występujące pod postacią klasycznych kwiatów, szarf czy dywanów dalej są jak najbardziej na topie.

 

Jeszcze przed rozpoczęciem poszukiwań dekoracji ślubnych warto też ustalić motyw przewodni całej uroczystości. Para młoda na pewno sama dobrze wie, o jakim weselu czy ślubie marzy. Powinna więc starać się spełnić swoje indywidualne pragnienia, zamiast próbować dostosować się do upodobań gości.