Samochody ciężarowe marki MAN – pochodzą z niemieckiego przedsiębiorstwa przodującego w swoim kraju w produkcji przewozowych samochodów ciężarowych. Marka rozsławiona na praktycznie całą Europę zajmuje się również produkcją autobusów, silników oraz urządzeń przemysłowych. Jest niezwykle cenioną marką posiadającą w swojej ofercie najbardziej specjalistyczne samochody, które spełnią wymagania każdego przedsiębiorcy. Jednak nowe samochody tej firmy są niezwykle drogie i przez to niewielka ilość przedsiębiorców może sobie na nią pozwolić. Dlatego strona GIELDADBK wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i sprzedaje te renomowane samochody jako używane – lecz ciągle w znakomitym stanie.

 

GIELDADBK – najlepszy dealer samochodowy

GIELDADBK to dealer samochodów używanych, któremu każdy może zaufać. Nikt nie zna tak dobrze wymagań przedsiębiorców jak firma będąca lata na rynku i posiadająca w swojej ofercie najróżniejsze pomoce dla klientów przewozowych.

Samochody marki MAN posiadają wiele specjalistycznych samochodów, a do najważniejszych z nich należą:

-MAN TGX – nakierunkowany na odległe trasy z myślą o najwyższym poziomie wygody dla kierowców. Ukierunkowany na komfortową kierownice sprawia, że dalekie podróże nie są im straszne. Dodatkowo w przewozach na takich dystansach liczy się również ergonomia jazdy – oszczędność jest cechą charakterystyczną TGXa, co sprawia, że przedsiębiorcy wydają mniej na paliwo, które obecnie jest niezwykle drogie.

-MAN TGS – najbardziej wydajna seria samochodów marki MAN, która ukierunkowana jest głównie na łatwe załadowywanie i wyładowywanie materiałów budowlanych. Żadne nierówności nie są mu straszne, a jego ładowność jest niezwykle duża. Jest do profesjonalna ciężarówka do najtrudniejszych zadań, którym zawsze sprosta.

-MAN TGM – bardzo komfortowy i wygodny model niemieckiej marki MAN. Dodatkowo jest bardzo efektywnym samochodem ciężarowym, którego spalanie jest dodatkowo wyjątkowo korzystne. Ładowność natomiast jest wyniesiona na wyższy poziom sprawiając, że cały proces zachodzi niezwykle korzystnie.

Zobacz: Ciągniki siodłowe MAN – Nowe i używane

GIELDADBK – fachowy serwis przedsprzedażowy

Z mechanikami grupy DBK nie trzeba obawiać się o niepewny zakup samochodów używanych. Dzieje się to poprzez mechaników, których zadaniem jest niezwykle dokładne sprawdzenie najmniejszych szczegółów samochodów ciężarowych przed ich sprzedażą, wymiana wszystkich niepewnych elementów, a na końcu jazda próbna potwierdzająca niezawodność samochodu. Dzięki temu nie ma co obawiać się o zakup kota w worku.